PowerBreathe z nakładką współpracującą z aplikacją ActiBreathe®

powerbreathe elektroniczny

Praktycznie każde mechaniczne urządzenie PowerBreathe możemy teraz przekształcić w elektroniczne współpracujące z aplikacją.

Teraz z elektroniczną nakładką

Jeśli szukasz najlepszego trenera do ćwiczeń oddechowych, Twoje poszukiwania kończą się na POWERbreathe. Producent popularnych trenażerów jest nie tylko twórcą pierwszego na świecie mechanicznego urządzenia do treningu mięśni wdechowych, wprowadzonego na rynek w 1996 roku, ale także pierwszego na świecie elektronicznego urządzenia do treningu oddechowego, wprowadzonego na rynek w 2010 roku. Elektroniczny aparat POWERbreathe K-Series wykorzystuje dynamicznie dostosowywany opór przepływu powietrza do generowania obciążenia oddechowego, biorąc pod uwagę parametry wynikające z treningu rejestrowanego przez aplikację. PowerBreathe postanowił pójść o krok dalej i zmienić podejście do ćwiczeń oddechowych przy użyciu mechanicznych urządzeń oddechowych. Producent wprowadza na rynek nowy elektroniczny inteligentny adapter POWERbreathe i towarzyszącą mu aplikację ActiBreathe®. Zmnieniają one mechaniczne urządzenia do treningu oddechowego POWERbreathe w najnowocześniejsze, inteligentne trenażery oddechowe, wykorzystujące technologię bezprzewodową Bluetooth®.

aplikacja powerbreathe

Jak poprawić trening oddechowy wykorzystując nakładkę i aplikację ActiBreathe

Nowy inteligentny adapter POWERbreathe z łatwością można podłączyć do urządzenia POWERbreathe Plus IMT lub EX1 EMT , a wkrótce także do urządzenia Shaker Deluxe do usuwania śluzu . Ten prosty dodatek zmieni mechaniczne urządzenie oddechowe w inteligentnego trenera, który zapewnia w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat wydajności oddychania.

    Kluczowe cechy:
  • Łatwe mocowanie: Łatwe mocowanie do urządzeń POWERbreathe Plus IMT i EX1 EMT.
  • Łączność bezprzewodowa: łączy się z aplikacją ActiBreathe® przez Bluetooth®.
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs: Łatwe parowanie i konfiguracja w aplikacji ActiBreathe®.
  • Szkolenie dostosowane do indywidualnych potrzeb: oferuje dostosowane i prowadzone testy i treningi siły oddechowej.
  • Kompleksowa analiza: śledzi Twoje postępy dzięki dokładnej analizie treningu.
  • Możliwość pracy samodzielnej: Używaj niezależnie do samodzielnych testów siły oddechowej.

smart adaptor montage

Teraz z elektroniczną nakładką

Nowy inteligentny adapter POWERbreathe jest kompatybilny z trenażerami oddechowymi POWERbreathe IMT i EMT, a wkrótce także z urządzeniami do usuwania śluzu Shaker Deluxe.

smart adaptor montage