O nas

Jesteśmy niewielkim zespołem, który pasjonuje się nowoczesnym sprzętem treningowym oraz technikami oddechowymi. Serwis został stworzony podczas pandemii w Polsce jako odpowiedź na oczekiwania klientów: rehabilitacja oddechowa i trening sportowy oddechowy. Każdy z nas ma różne doświadczenia życiowe: od pracy w dużych korporacjach (Allegro) po niewielkie zespoły ludzkie. Łączy nas jednak pasja do sportu (mamy spore doświadczenia: każdy z nas uprawiał przez kilka lat profesjonalnie pływanie i sztuki walki) i chęć dzielenia się zdobytym doświadczeniem. Część z nas jest instruktorami (przewaga tlenowa, metody oddychania Butejki, elektrostymulacja – status Compex Experience Center ) ale także nauczycielami akademickim. Stale pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu sprzętu jak i treningu. Prowadzimy sprzedaż sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego oraz warsztaty i szkolenia z zakresu: oddychania (astma, sen, chrapanie, bezdech, relaksacja, stres i ataki paniki), elektrostymulacji, treningu uważności mindfulness.


Przemysław Bulski

Trener, terapeuta i nauczyciel.
Specjalizacja: trening oddechowy: przewaga tlenowa, trening uważności mindfulness, hipnoterapia. Naturoterapeuta. Pasjonat i instruktor Qigong.

Doświadczenie: zawodnik mieszanych sztuk walki, Lifestyle Coach szkolenia z zakresu przywództwa, sprzedaży, medytacji, mindfulness, flow i oddechu, od kilku lat prowadzący własna działalność jako hipnoterapeuta kliniczny, Trener Medytacji, Mindfulness, Flow, Oddechu, Neurohacker, Biohacker. Zdobyte doświadczenie: uniwersyteckie (AE W Poznaniu), ogromna ilość kursów, warsztatów i szkoleń. Przemek prowadzi wykłady dotyczące m.in. terapii grupowych, coachingu kadry kierowniczej, szkolenia pracowników i sportowców pod kątem przewagi tlenowej i przygotowania psychicznego.

„Dla mnie nie ma znaczenia, czy pracuję z Tobą w ramach hipnoterapii, bioenergoterapii, oddechu, dietetyki, treningu czy mindfulness, flow czy medytacji – wszystkie te elementy się ze sobą łączą i przenikają. Każdy, kto pracował ze mną, doskonale wie, że nie szukam standardowych rozwiązań, ponieważ nikt z nas nie jest standardowy. Dla mnie standardowe jest to, że każdy z nas powinien dążyć do maksymalizacji doświadczeń, które pozwolą Ci stawać się bardziej sobą, a Twoje życie bardziej Twoje”

Mój profil na: LinkedIn

przemyslaw bulski certyfikaty trener oddechupng

Artur Brzęczkowski

Instruktor oddechu metodami Butejki, wykładowca akademicki. 

Specjalizacja: ćwiczenia oddechowe: zdrowie (astma, nadciśnienie i nieżyty nosa), relaksacja (stres, ataki paniki i niepokoju), sen (chrapanie i bezdech) oraz praca z dziećmi (oddychanie przez usta), e-commerce (marketing i strategia, platformy handlowe, platformy sklepowe, integracje).

Doświadczenie: z wykształcenia chemik technolog, były pływak i zawodnik taekwondo, były radiowiec, przez kilka lat od powstania serwisu Allegro odpowiedzialny za jego dział marketingu i PR w grupie Allegro (m.in. otomoto), współtwórca kilku startupów (m.in. Motsy, treningoddechowy, rehastore.net), wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, certyfikowany instruktor oddychania metodą Butejki.

„Od pomysłu i rozpoczęcia pracy nad serwisem związanym z oddechem,  od czasu pandemii Covid w Polsce – temat prawidłowego oddychania oraz sprzętu służącego wzmacnianiu mięśnia przepony i mięśni oddechowych całkowicie mnie pochłonął. Obserwując jak wiele osób ma kłopoty z prawidłowym oddychaniem, snem, stresem, jak duże problemy z drogami oddechowymi po przejściu Covid  postanowiłem tym tematom poświęcić jak najwięcej czasu. Doszły do tego również problemy młodzieży nieradzącej sobie z niepokojem i stresem. Współpracując z PowerBreathe i Airofit spostrzegłem ile jest w stanie zmienić trening oddechowy wśród sportowców lub osób uprawiających sport profesjonalnie lub wyłącznie dla siebie. Stąd zdecydowałem się  m.in. ukończyć instruktorski kurs oddychania metodą Butejki (Certified Buteyko Practitioner Training prowadzony przez Annę Ryczek i Patrick’a McKeown). Jestem ogromnym entuzjastą metod oddechowych i polecam ćwiczenia oddechu każdemu kto chce polepszyć jakość swojego życia i mieć lepsze osiągi w sporcie.”

Mój profil na: LinkedIn

artur brzeczkowski

Łukasz Gołębniak

Były instruktor sztuk walki, doradca ds elektrostymulacji (specjalizacja TENS), nauczyciel. 

Specjalizacja: entuzjasta nowych technik treningowych (Biohaking), specjalista i doradca w zakresie elektrostymulacji TENS ( Compex Experience Center), trenażerów oddechowych i drenażu limfatycznego. Szkolenia w zakresie sprzętu rehabilitacyjnego i współpraca z fizjoterapeutami.

Doświadczenie: wykształcenie ekonomiczne, umiejętności z zakresu performance marketingu (Google Ads, SEO), znajomość branży e-commerce szczególnie od strony biznesu (rozwiązania i implementacje), osoba odpowiedzialna za performance marketing w grupie Allegro, współtwórca startupów i sklepów (Motsy, treningoddechowy, rehastore.net, elektrostymulatory.net). Jedna z pierwszych osób, która wprowadziła i rozpropagowała elektrostymulatory Compex w Polsce i ogromny fan nowoczesnych / unikatowych form treningu i sprzętu rehabilitacyjno-sportowego.

„Jestem ogromnym zwolennikiem uprawiania sportów siłowych ale przy wykorzystaniu nowoczesnych technik i sprzętu. Od lat interesuje się tym tematem, przez wiele byłem trenerem sportów walki i wiem jak ważne jest dla każdego z nas bycie sprawnym, silnym i zdrowym. Ostatnie lata poświęciłem zgłębianiu tego tematu, nie tyllko jako marketingowiec ale też jako praktyk: założyłem kilka sklepów internetowych, ukończyłem kilka kursów związanych ze sprzętem sportowym. Od dłuższego czasu współpracuję także w ramach rehastore.net, treningoddechowy i elektrostymulatory.net z fizjoterapeutami w całej Polsce. Doradzam jaki sprzęt dobrać nie tylko do poprawy mobilności osób wymagających rehabilitacji ale także sportowcom”.

Mój profil na: LinkedIn

lukasz golebniak

KONTAKT: napisz do nas w sprawie konsultacji lub warsztatów oddechowych – treningoddechowy