Nasivent Tube Plus: Skuteczny Środek Na Chrapanie

spokojny sen nasivent

Czy zmagasz się z problemem chrapania? Jeśli tak, nowo zaprojektowany Nasivent Tube Plus może być odpowiedzią na Twoje problemy.

Problem z chrapaniem

Czy zmagasz się z problemem chrapania? Jeśli tak, nowo zaprojektowany Nasivent Tube Plus może być odpowiedzią na Twoje problemy. Jest to jedno z najlepszych środków przeciwchrapaniu, który cieszy się dużym popytem na rynku. Redukuje lub eliminuje chrapanie poprzez zwiększenie dopływu powietrza, co zapobiega problemom zarówno z samym oddychaniem co i z partnerem sypialnianym :).

Budowa

Nasivent Tube Plus składa się z dwóch połączonych rurek, które są wkładane do nozdrzy przed snem. Drobne rozszerzenie nozdrzy poprawia oddychanie przez nos. Dzięki temu śpisz lepiej i zdrowiej. Po włożeniu rurek, Nasivent dopasowuje się przyjemnie i wygodnie do kształtu naszej dziurki nosa, przy okazji będąc praktycznie niezauważalnym dla innych.

Rurka Nasivent idealnie dopasowuje się do różnych kształtów nosa dzięki elastycznemu i miękkiemu materiałowi. Wykonana jest z wysokiej jakości certyfikowanego silikonu medycznego zgodnie z europejskimi i amerykańskimi wytycznymi. Można ją myć pod kranem z wodą, jest również przystępna cenowo. Po zakupie, można ją używać przez wiele lat. To duży plus tego rozwiązania.

spokojny sen energia o poranku nasivent para opis

Jak to działa?

W 75% przypadków przyczyną chrapania jest zwężenie nozdrzy (stenoza wejścia do nosa). Rurka Nasivent została tak zaprojektowana, aby pomóc osobom, które chrapią z powodu zwężenia płatka nosa. Po włożeniu, miękkie rurki silikonowe dostosowują się do kształtu nosa; tzw. płatek nosa jest lekko rozszerzany, a przepływ powietrza przez nos jest powiększony, eliminując zwężenie. W rezultacie oddychanie przez nos jest zdecydowanie lepsze podczas snu na boku. Chrapanie może być w ten sposób całkowicie wyeliminowane lub znacznie zmniejszone.

nasivent sen