tlo dla nasivent sport

Odkryj Nasivent Tube

Nowo opracowany rozszerzacz nosa Nasivent Tube Plus jest używany na całym świecie w celu poprawy oddychania przez nos, wspomagania aktywności sportowych oraz jako środek przeciwchrapaniu. Nasivent nie może wyleczyć chrapania, ale w wielu przypadkach może pomóc w zmniejszeniu głośności dźwięków z nim związanych, a w najlepszym przypadku nawet całkowicie je wyeliminować.

Zamów zestaw startowy

Zestawy startowe Nasivent

Zestawy Nasivent Sport Plus, Sport, Zawiera wszystkie 4 rozmiary Nasivent (XS, S, M, L, XL) oraz praktyczny pojemnik do przechowywania. Dzięki temu z łatwością dobierzesz odpowiedni rozmiar Nasivent do swojego nosa. Zwykle na nos pasują dwa rozmiary, co pozwala dostosować wybór do pożądanej ilości powietrza. Możesz wybrać rozmiar, który dokładnie lub ledwo mieści się w nosie, zapewniając optymalny komfort i efektywność. Aby później kupować odpowiedni już rozmiar.

zestawy startowe nasivent do polepszenia oddechu

Do codziennego użytku - Nasivent Tube Plus

Nowo zaprojektowany środek przeciw chrapaniu Nasivent Tube Plus cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ jest jednym z najlepszych na rynku. Redukuje lub eliminuje chrapanie, zwiększając dopływ powietrza, co pomaga uniknąć problemów ze współpartnerem. Nasivent Tube Plus składa się z dwóch połączonych rurek, które wkłada się do nozdrzy przed snem. Delikatne rozszerzenie nozdrzy poprawia oddychanie przez nos, co przekłada się na lepszy i zdrowszy sen. Po założeniu Nasivent jest przyjemny i komfortowy w noszeniu, a także prawie niewidoczny dla innych.

nasivent tube plus prezentacja produktu lepszy oddech podczas spania lub w dzien

Jak działa Nasivent Tube Plus

W 75% przypadków chrapanie jest spowodowane zwężeniem nozdrzy (stenoza wejścia do nosa). Nasivent Tube został zaprojektowany, aby pomóc osobom, które chrapią z powodu zwężenia płatka nosa. Po umieszczeniu na miejscu, miękkie rurki silikonowe dostosowują się do kształtu nosa; płatek nosa jest delikatnie rozszerzany, co zwiększa przepływ powietrza przez nos, eliminując zwężenie. W efekcie, oddychanie przez nos jest znacznie poprawione podczas spania na boku. Chrapanie może zostać całkowicie wyeliminowane lub znacznie zredukowane.

nasivent sport snow

Informacje ogólne o Nasivent Tube Plus

Oferowany zestaw Nasivent Tube Plus zawiera 2 rozmiary Nasivent M oraz praktyczny pojemnik do przechowywania. Można również łatwo zamówić dowolne rozmiary w podwójnym zestawie. Jeśli używasz Nasivent od pewnego czasu, zwróć uwagę na następujące kwestie: Poprzednie rozmiary Nasivent były określane według średnicy w milimetrach (mm). Jeśli produkt jest zbyt długi dla Twojego nosa, można go łatwo skrócić nożyczkami, dostosowując go do swoich potrzeb. Dalsze informacje na ten temat znajdziesz na opakowaniu produktu.

Do sportowego użytku - Nasivent Sport

Nasivent Sport składa się z 2 miękkich rurek silikonowych, które delikatnie rozszerzają ściany nosa, umożliwiając większy przepływ powietrza przez nos. Stosowanie Nasivent Sport, szczególnie przy zaburzeniach i blokadach w okolicach wejścia do nosa, może prowadzić do odczuwalnie swobodniejszego oddychania przez nos i ułatwiać utrzymanie stałego przepływu powietrza przez nos.

Nasivent Sport wspiera dostarczanie tlenu podczas wysiłku fizycznego, treningu i zawodów. Większa ilość tlenu we krwi może pozytywnie wpłynąć na indywidualne osiągi treningowe.

nasivent sport pakiety niebieski bialy oddech

Jak działa Nasivent Sport

Nasivent został zaprojektowany, aby pomóc osobom pragnącym poprawić oddychanie przez nos. Po umieszczeniu na miejscu, miękkie rurki silikonowe dostosowują się do kształtu nosa; tzw. płatek nosa jest delikatnie rozszerzany, co zwiększa przepływ powietrza przez nos i eliminuje zwężenie.

jak dziala nasivent sport blue 2 szt pack

Nasivent SinuCare i LipoNasal Nasal Care Spray

LipoNasal Nasal Care Spray służy do nawilżania i pielęgnacji błon śluzowych za pomocą liposomów fosfolipidowych, przywracając naturalną warstwę wilgoci i system obronny błon śluzowych. Jest idealny do suchych, zatkanym oraz skłonnych do rogowacenia nosów, jak również w leczeniu wspomagającym stanów zapalnych błon śluzowych (np. zapalenie nosa i zatok) oraz zatkania wydzieliny w nosie i zatokach. Stosowanie LipoNasal jest przyjemne i sprzyja szybkiej regeneracji błony śluzowej nosa.

projekt bez nazwy (2)

Jak działa Nasivent SinuCare i LipoNasal

LipoNasal dodaje liposomy fosfolipidowe do naturalnej warstwy nawilżającej. Fosfolipidy są najważniejszym składnikiem naturalnej warstwy surfaktantu. Dodając je, można ustabilizować i przywrócić warstwę surfaktantu, a tym samym całą warstwę nawilżającą. Dzięki temu naturalny system samooczyszczania i obronny może ponownie pełnić swoje funkcje.

Nasivent SinuCare to łatwy w użyciu irygacja do nosa, który płucze nozdrza i jamę nosową oraz usuwa zanieczyszczenia. Dzięki zaworowi bezpieczeństwa na dole butelki zapewnia równomierne i kontrolowane dawkowanie roztworu. Jest również szczelny i łatwy w czyszczeniu, nadaje się do mycia w zmywarce.

liponasal sinuscare nasivent sport

Korzyści Nebulizatora

Tradycyjne nebulizatory są często duże, głośne i wymagają zewnętrznego źródła zasilania, co może utrudniać ich używanie na świeżym powietrzu. MicroAIR U100 zapewnia ulgę nawet w podróży. Zasilany bateriami, kompaktowy i łatwy w transporcie oraz obsłudze, wykorzystuje innowacyjną technologię siateczkową, która zwiększa wydajność i wygodę użytkowania w porównaniu z tradycyjnymi nebulizatorami. Jest niemal bezgłośny i można go używać w każdej pozycji, nawet na leżąco, co ułatwia jego stosowanie u małych dzieci.

microair u100 ne u100 e nebulizator trening oddechowy

Opis Nebulizatora MicroAir U100

OMRON MicroAIR U100 to mały, przenośny nebulizator, który zapewnia skuteczne leczenie chorób dróg oddechowych, od zwykłego kaszlu po astmę. Jest idealny do leczenia infekcji dolnych dróg oddechowych i gwarantuje natychmiastową ulgę w każdej sytuacji. Dzięki możliwości działania w każdej pozycji, jest niezwykle skuteczny i wygodny w użyciu.

Najważniejsze cechy

  • Sposób użycia: Działanie w 360°, co umożliwia inhalację w dowolnej pozycji
  • Działanie: Cicha praca jednym przyciskiem, umożliwiająca dyskretne użytkowanie
  • Korzyść Skuteczne osadzanie leku w płucach
  • Użyteczność: Przenośny, kieszonkowy rozmiar, zasilany bateriami (2xAA)
omron nebulizator ultradźwiękowy microair u100

Przyjazny Nebulizator dla Dzieci - Nami Cat

Kiedy Twoje dziecko cierpi na uporczywy kaszel lub ma trudności z oddychaniem, przyjazna maskotka Nami Cat pomoże mu oddychać. Przyjazny dla dziecka kształt nebulizatora pomaga Tobie, jako rodzicowi, skłonić dziecko do korzystania z niego, podczas kiedy wydajny kompresor urządzenia zapewnia mu skuteczne leczenie. W zestawie znajduje się kompresor, zestaw nebulizatora, wężyk (PCW 100 cm), ustnik, adapter do maski, maska dla dorosłych (PCW), maska dla dzieci (PCW) oraz instrukcja obsługi.

omron nami cat

Omron Nami Cat

Nami Cat to przyjazny dla dzieci nebulizator, zaprojektowany tak, aby ułatwić Twojemu dziecku inhalację. Ten pneumatyczny nebulizator jest odpowiedni dla całej rodziny i skutecznie leczy infekcje dolnych dróg oddechowych. Dzięki zabawnemu kształtowi, specjalnie zaprojektowanemu dla dzieci w wieku 2-6 lat, Nami Cat zachęca najmłodszych do korzystania z urządzenia, podczas gdy wydajny kompresor zapewnia skuteczne leczenie.

Najważniejsze cechy

  • Waga urządzenia: 1.22 kg
  • Waga urządzenia: 0.35 ml/min
  • Rozmiar cząstek: Około 4.3 μm
  • Pojemność leków: 2 ml - 12 ml
  • Obszar dróg oddechowych: Dolne drogi oddechowe - Astma - Zapalenie oskrzeli - Bronchiolitis - POChP
pol pl omron nami cat 289 4